You are here
Home > Без рубрики > Увага конкурс!

Увага конкурс!

Увага конкурс!

У рамках проекту «ПРОЗОРІСТЬ в ЧЕРНІВЦЯХ: посилення широкої участі громадян в оптимізації громадського контролю в м. Чернівці» стартував конкурс інвестиційних проектів (проектних ідей) серед учнів 9-11 класів міста Чернівці, освітні заклади яких увійшли до проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці». Це ЗОШ №№ 3, 4, 8, 11, 22, 24, 27, 28, 37; ліцеї №№ 2, 3, 4; гімназії №№ 1, 3, 6, 7.

Конкурс проводиться під девізом: «Енергозбереження: Все починається з ідеї» та присвячений відзначенню Міжнародного Дня з енергозбереження у Чернівцях. Під час консультаційного дня, що відбувся 25 вересня, для представників освітніх закладів, учасників конкурсу проектних ідей, відбулася презентація положення щодо організації, проведення конкурсу, його основних завдань та вимог та були надані рекомендації щодо розробки та написання проектних ідей.

Метою Конкурсу є популяризація енергозбереження серед школярів міста, сприяння розумінню проблем ресурсо – і енергозбереження та залучення до розробки проектних ідей з раціонального використання ресурсів. Підготовка проектних ідей направлена на відображення дітьми власних ідей у формі соціальних ініціатив у напрямку використання різноманітних енергозберігаючих технологій задля соціально-економічного розвитку громади та можливості їх реалізації при залученні широкого кола представників громади, в т.ч. волонтерів.

Більше інформації за посиланням: www.osvita.cv.ua/podiya/

 

Залишити відповідь

Top